Jarní kolo hry Plamen a dorost, Ráječko 29. – 30. 5. 2021

Milí vedoucí a závodníci,

víme, že tato doba je těžká pro nás pro všechny. Okresní kolo hry Plamen a soutěže dorostu pořádáme v tomto termínu především proto, že se plánuje krajské kolo a také MČR. Doufáme, že díky sníženému počtu disciplín a harmonogramu jejich plnění vše proběhne bezpečně.

Věříme, že se na závodech potkáme s co nejvyšším počtem závodníku. Pokud však některý vedoucí nebo rodič nebude chtít se závodů zúčastnit, tak to samozřejmě chápeme, vše je na vašem rozhodnutí.

Nezapomeňte, že děti, vedoucí, řidiči a všichni doprovázející se musí prokázat, že absolvovali COVID test s negativním výsledkem nanejvýš 72 hodin před závody.

Možnosti prokázání bezinfekčnost jsou následující:

  • předložení potvrzení z veřejného testovacího místa o absolvovaném antigenním testu s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami
  • čestné prohlášení od zákonného zástupce (nebo vlastní u osoby starší 18 let) o absolvovaném antigenním testu ve škole nebo školském zařízení (zaměstnání) s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami – v příloze
  • předložení potvrzení o absolvování RT-PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny
  • předložení potvrzení o dokončeném očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dnů
  • předložení potvrzení o prodělaném laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, přičemž u osoby uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dnů.

OZ Plamen

OZ Dorost

Čestné prohlášení covid 2 – Dítě

Čestné prohlášení covid 2 – Dospělí

Vaše OORM

 

Testové otázky dorost

 

Mohlo by se vám líbit...